Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia » II turniej GOLF DLA KAŻDEGO

II turniej GOLF DLA KAŻDEGO

Serdecznie zapraszamy na  II Piknik "Golf dla każdego 2017". Podobnie jak w roku 2015 zasady uczestnictwa kształtują się następująco:
- Akademia Golfa (dla nowych adeptów golfa-charytatywnie), za darmo ;
- piknik: dorosli 80 zł, dzieci do 10 lat bez opłaty, młodzież 11-15 lat 1/2 ceny tj. 40 zł (serwowana będzie zupa, mięsa grillowane, sałatki, słodkości, soki, herbata, kawa, woda).
Dla golfistów koszty green fee i pikniku w turnieju 18 dołków:
- klubowicze Royal KG&CC 80 zł,
- golfiści spoza klubu Royal 200 zł.
w turnieju 9  dołków:
- klubowicze 80 zł,
- golfiści spoza klubu Royal 120 zł.
Dla golfistów przewidujemy konkursy: longest drive oraz hole in one.
Dla wszystkich uczestnikow pikniku Nerest the pin - przewidziano nagrodę specjalną dla gości Akademii Golfa: nagroda główna za wygraną = obniżona opłata  członkostwa w R K G & CC do 500 zł (opłata standardowa wynosi 3850zl).
W czasie II Pikniku planujemy występ Ewy Domańskiej - niewidomej artystki naszej podopiecznej na Światowy Festiwal piosenki dla Niewidomych artystów. Przewidujemy zabawy fantowe, licytacje darów, płyt z poprzedniej edycji Festiwalu Piosenki dla Niewidomych w Krakowie.
Wszyscy, którzy bedą chcieli wesprzeć statutową działalność LC Krakow Stanczyk bedą mogli wpłacać darowizny gotówką lub przelać na nasze konto darowizn (mamy oddzielne konto składkowe) nr konta : 54 1020 2892 0000 5402 0496 2777.
Szczegóły regulaminów sportowych w Royal Krakow Golf.
Piknikowo u Lionów
LC Kraków Stańczyk